top of page

Train smart

Zaktualizowano: 5 lut 2021

Wszyscy jesteśmy ludźmi. Wszyscy podlegamy ograniczeniom grawitacji, działają na nas te same siły tarcia, oporu powietrza, naprężenia itp. To wszystko są stałe, które dyktują nasz styl życia. A zatem tylko siły wewnętrzne są względne; przysłowiowy napęd wewnętrzny jest tym, co odróżnia przeciętnego sportowca od dobrego. Moim zadaniem jest tworzenie pewnych siebie, sprawnych technicznie sportowców. Akrobatyka, gimnastyka i związane z nimi umiejętności to ekscytujące sporty, które stały się popularne wśród młodych ludzi, ale zbyt wielu z nich nie zostało nauczonych prawidłowego postępu: główna przyczyna blokad psychicznych i kontuzji. Moim celem jest tworzenie trwałych metod i filozofii nauczania, które zapewniają najbezpieczniejsze środowisko, a także optymalizują trening sportowy.


Istnieje ogromna różnica między sposobem treningu gimnastycznego a sposobem treningu wszystkich skaczących akrobatyczne elementy w ramach zajęć sportowych, trickingowców, cheerleaderek, tancerzy i osób uprawiających kalisteniki i tp.

Gimnastycy są szkoleni, aby doskonalić każdą umiejętność przed przejściem do następnej. Pozostali są zwykle szkoleni, aby robić postępy tak szybko, jak to możliwe, nawet jeśli oznacza to pominięcie (lub po prostu brak opanowania) podstawowych umiejętności.

Trening gimnastyczny daje ćwiczącym zdolność i pewność siebie, aby we właściwy sposób uczyć się nowych umiejętności, jednocześnie minimalizując strach i kontuzje.


K.Kostow

44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page