top of page

Zajęcia dla dziewcząt i chłopców

 

Wiek: 9-16 lat                                                              1 godz. / Okres do końca roku szkolnego  - 230 pln / miesiąc

 

 

Uczniowie będą zapisywani do końca roku szkolnego. 

 

 

 Nasz jesienny harmonogram na lata 2023-2024 został zmodyfikowany ze zmniejszoną wydajnością. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w gimnastyce, czy też możesz zrobić Rundak, fiflak, czy machowe, na naszych zajęciach dla dziewczyn i chłopców jest miejsce dla Ciebie. Zaczynając od podstawowych umiejętności, będziesz pracować nad swoją siłą, gibkością, świadomością koordynacji i kontrolą ciała. Nauczysz się wyznaczać cele, podejmować wysiłek i je osiągać oraz pomagać budować pozytywną samoocenę na treningu.

Skoki na ścieżce.  Zaczynając od podstaw, długoterminowym celem jest nauczenie się fiflaków i bardziej zaawansowanych umiejętności. Kładziemy nacisk na właściwą technikę wszystkich podstawowych umiejętności, takich jak stanie na rękach, przerzut bokiem itp., Ponieważ mocne podstawy są bardzo ważne w nauce bardziej zaawansowanych umiejętności - rundak, fiflaki, salto w przód i w tył. Podczas zajęć do nauki skoków używamy trampoliny i specjalistyczny sprzęt jako stanowisk do nauki bardziej zaawansowanych umiejętności.

 

Podczas ostatnich zajęć w czerwcu wszyscy uczniowie będą mieli „Zabawne spotkanie” jako prezentację wszystkich umiejętności zdobytych w ciągu sezonu.

 

 

Harmonogram zajęć dla dziewcząt i chłopców 2023-2024

Poniedziałek            16: 40-17: 40 (wiek 9-16 lat)

 

Sobota                      12: 00-13:00 (wiek 9-16 lat)

 

grupa: Akro P2 (zaawansowani) poziom 2

 

 

 

Zapisz się na sezon 2023 - 2024

0002968_gymnast-9-sports-decor-silhouett
bottom of page