top of page

Zajęcia dla dziewcząt i chłopców

 

Wiek: 5-14 lat                                                              1 godz. / Okres do końca roku szkolnego  - 230 pln / miesiąc

 

 

Uczniowie będą zapisywani do końca roku szkolnego. 

 

 

 Nasz jesienny harmonogram na lata 2023-2024 został zmodyfikowany ze zmniejszoną wydajnością. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w gimnastyce, czy też możesz zrobić Rundak, fiflak, czy machowe, na naszych zajęciach dla dziewczyn i chłopców jest miejsce dla Ciebie. Zaczynając od podstawowych umiejętności, będziesz pracować nad swoją siłą, gibkością, świadomością koordynacji i kontrolą ciała. Nauczysz się wyznaczać cele, podejmować wysiłek i je osiągać oraz pomagać budować pozytywną samoocenę na treningu.

Skoki na ścieżce.  Zaczynając od podstaw, długoterminowym celem jest nauczenie się fiflaków i bardziej zaawansowanych umiejętności. Kładziemy nacisk na właściwą technikę wszystkich podstawowych umiejętności, takich jak stanie na rękach, przerzut bokiem itp., Ponieważ mocne podstawy są bardzo ważne w nauce bardziej zaawansowanych umiejętności - rundak, fiflaki, salto w przód i w tył. Podczas zajęć do nauki skoków używamy trampoliny i specjalistyczny sprzęt jako stanowisk do nauki bardziej zaawansowanych umiejętności.

 

Podczas ostatnich zajęć w czerwcu wszyscy uczniowie będą mieli „Zabawne spotkanie” jako prezentację wszystkich umiejętności zdobytych w ciągu sezonu.

 

 

Harmonogram zajęć dla dziewcząt i chłopców 2023-2024

 

 

Środa                         15: 30-16: 30 (w wieku 10-14 lat)

Środa                         16: 30-17: 30 (wiek 5-9 lat)

Sobota                       10: 00-11: 00 (wiek 5-9 lat)

grupa : Akro P0 (początkujący)

                                    

 

Zapisz się na sezon 2023 - 2024

gymnast-girl-vector-cartoon-illustration
bottom of page