top of page

Przyjdź i BAW się i TRENUJ razem z nami!

Zapisz się teraz na zajęcia z gimnastyki, akrobatyki, kalisteniki, tricking, stretching.

Nasz program oferuje najwyższej jakości instruktaż w zakresie gimnastyki, akrobatyki i sprawności fizycznej w okolicy, a jego podstawą jest zapewnienie edukacyjnego, bezpiecznego i przyjemnego środowiska. Zachęcimy Twoje dziecko do wykazania się indywidualnością w grupie poprzez gimnastykę. Sala jest wyposażona w najnowocześniejszy dostępny sprzęt, w tym podłogę sprężynową, przybory i przyrządy do nauki i doskonalenia podstawowych i zaawansowanych elementów akrobatycznych. Sala ma również lonżę, 4  baryłki  akrobatyczne, 2 bouldery, 2 x 12m. airtracki, 1 mini airtrack, kółka gimnastyczne, poręcze, trampolinę i wiele innych pomocy dydaktyczno - treningowych.

 

NASZ PERSONEL

Kadra w Kostovgymnastics składa się z profesjonalnej, doświadczonej grupy osób, którzy chętnie dzielą się swoim entuzjazmem i profesjonalizmem. Ich osobowości sprawiają, że zajęcia w naszej sali to szczęśliwe i zdrowe miejsce do nauki dla Twojego dziecka. Większość naszych pracowników jest z nami od wielu lat ze względu na swoje umiejętności pracy z dziećmi. Zachęcamy do odwiedzenia naszego obiektu i zapoznania się z naszym personelem.

 

CELE PROGRAMU

W Kostovgymnastics dążymy do zapewnienia pozytywnego środowiska do nauki, prowadząc zajęcia gimnastyczne i akrobatyczne w formie niekonkurencyjnej. Nasz program obejmuje szeroką gamę zajęć gimnastycznych, zaprojektowanych tak, aby każdy uczeń mógł rozwijać się we własnym tempie, zapewniając stopniowe podejście do nauki. Uważamy, że ważne jest, aby zachęcać dzieci do wszystkiego, co robią lub próbują robić. Nasz program składa się z podstaw gimnastyki, aby wprowadzić dziecko w jeden z najtrudnjeszych sportów  - GIMNASTYKĘ.

 

Prosimy o kontakt w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

bottom of page