top of page

Trochę psychologii

Wybierz mężczyznę zanim przeczytasz !!


Z jaką liczbą z 21 małych ludzi na drzewie rezonujesz? Spójrz na zdjęcie przed przeczytaniem poniżej .... [objaśnione]


Ten prosty test psycho-emocjonalny zainspirowany metodą Pipa Willsona może ujawnić interesujące Cię punkty.


Ten prosty test psycho-emocjonalny zainspirowany metodą Pipa Willsona może ujawnić interesujące Cię punkty.


Pip Willson jest psychologiem i trenerem znanym na całym świecie z bardzo prostej metody, dzięki której udaje mu się pomóc ludziom znaleźć maksymalny potencjał i równowagę w życiu. Pip Wilson wynalazł również metodę Blob Tree.


Jeśli wybrałeś małego mężczyznę 2 lub 3, jesteś osobą ambitną i pewną siebie. Wiesz, że zawsze będziesz odnosił sukcesy i że zawsze pojawią się dogodne sytuacje, które pomogą Ci w postępach.


Mały człowiek numer 1 to człowiek pewny siebie, zadowolony z życia i optymistyczny. Jest osobą inteligentną, kapabia powinna patrzeć z perspektywy.


Mały człowieczek numer 21 to człowiek, który próbuje, ale nie wie, jak znaleźć najlepsze dla swojego życia rozwiązania. Jest małym człowiekiem, który musi nauczyć się prosić o pomoc otaczających go ludzi i wyrzec się podejrzliwej natury.


Jeśli wybrałeś małego mężczyznę 9, 19 lub 4, określa cię jako osobę niespołeczną, podejrzaną i pewną siebie. Mężczyzna z numerem 19 może mieć narcystyczne skłonności i zazdrości innym sukcesów.


Mały człowiek numer 4 zbyt szybko się poddaje, nie ufa swojemu niezwykłemu potencjałowi. A mały człowieczek z numerem 9 zrobi wszystko, by udowodnić, że też jest wspaniały, ale łatwiej jest zachować samotność, bo w ten sposób usprawiedliwia swoją nieufność do innych.


Mali ludzie 7, 11, 12 charakteryzują komunikatywnych ludzi, którzy wiedzą, jak wspierać swoich przyjaciół. Osoby te charakteryzują się wysoką inteligencją emocjonalną, która pomaga im skutecznie radzić sobie w sytuacjach życiowych. Mają ducha zespołowego, widzą jasną stronę i cały czas znajdują rozwiązania.


Mały człowieczek numer 5 jest kreatywny, kocha życie, cieszy się każdą chwilą, kocha i wie, jak być wdzięcznym za wszystkie dobre rzeczy wokół niego. Pomaga mu to zachować pozytywne nastawienie, więc zawsze ma otwarte drzwi do wszystkiego, co najlepsze!


Mały człowiek z numerem 6 musi czuć się kochany, chroniony i bezpieczny. Jest typem osoby, która zawsze zakochuje się w niewłaściwej osobie z powodu swojej niezachwianej potrzeby uczucia i miłości. Ten mały człowiek musi nauczyć się uważniej szukać tych, którzy mogą mu pomóc w jego ewolucji, a nie tych, którzy nie rozumieją jego wrażliwości.


Mały człowieczek numer 13 jest pełen rozpaczy i utraty nadziei. Musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby na nowo skalibrować się do drzewa życia i łatwo odzyskać zaufanie do siebie, szukając wsparcia swoich bliskich!


Mali ludzie w wieku 16, 17 i 18 lat są optymistami, pełnymi życia, z duchem zespołowym, działają w każdej dziedzinie i z dystansem podchodzą do wyzwań. Mały człowieczek z numerem 18 lubi czuć się kochany i doceniany, a kiedy to czuje, staje się Twoim najlepszym przyjacielem!


Mały człowieczek z numerem 14 to dusza, filantrop, zrobiłby wszystko, by pomóc innym. Charakteryzuje się dużą empatią i „wielką duszą.” Ten mały człowiek powinien nauczyć się dbać o siebie, a nie tylko o innych!


Zwycięzcami jest 10, 15 i 20 mężczyzn. Uwielbiam smak sukcesu, nawet jeśli każdy ma inny sposób na jego osiągnięcie. Człowiek numer 20 jest ambitny, pewny siebie i pełen życia, jest innowatorem i nie boi się ryzyka. Jego dystans i pasja przynoszą mu wiele osiągnięć i satysfakcji.


Mały człowieczek numer 10 jest ambitny, ale też bardzo ostrożny. Jest pracowity i zdeterminowany, dlatego odnosi sukcesy, prawie wszystko, czego chce. Jego pomysły zawsze się wyróżniają i jest ceniony w każdym środowisku. A mały człowieczek z numerem 15 jest motywowany pięknem drogi do sukcesu, a nie samym sukcesem. Jest ciekawy nowych rzeczy, nowych doświadczeń, poznawania ludzi i uczenia się od każdego.


Mały człowieczek z numerem 8 to marzyciel i romantyk. Lubi mieć chwile tylko dla siebie. W ten sposób odzyskuje energię i nastrój do życia i socjalizacji. Dobrze jest, aby bliscy zrozumieli potrzebę izolacji i nie zrozumieli jej źle, zrozumieli ją i opuścili przestrzeń, której potrzebuje.

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page